שימו לב, אולם התצוגה יהיה סגור בימים חמישי-שישי בתאריכים 18/5-19/5
לוגו לנד-רובר

אודות החברה

היוקרה שאתם מכירים - במחירים שלא הכרתם

בואו ליהנות מחווית הפרימיום של לנד רובר ויגואר עם רכבי יד ראשונה במחירים מרגשים

חברת יגואר ולנד רובר שמה לה למטרה כיבואנית רכב להוביל גם את ענף רכישת רכב מיד ראשונה. מחלקת הטרייד אין הוקמה מתוך השקפת עולם האומרת כי בדיוק כמו רכב חדש, גם רכב מיד ראשונה קונים אצל היבואן.

מחלקת הטרייד אין שלנו מציעה לך מגוון של רכבי יגואר, לנד רובר ומותגי יוקרה נוספים מבעלות קודמת. הרכבים המוצעים על ידי המחלקה עברו בדיקה מקיפה טרם העברתם למכירה, על מנת להבטיח שהרכב שלך יהיה תקין, נקי ומוכן לצאת לדרך.

יגואר לנד רובר טרייד אין מתחייבת לחווית פרמיום ברכישת הרכב, חוויה המושתת על התרבות האירגונית של חברת המזרח לשיווק מכוניות.

במרכז המכירה שלנו ניתן למצוא את המלאי הגדול והמגוון ביותר בארץ למכוניות יד ראשונה/שנייה מבעלות פרטית. הרכבים שמורים ובדוקים וניתן למצוא רכב בכל תקציב.

היתרונות שלנו

שירות

אנו בטרייד אין יגואר לנד רובר מקדישים את מירב המאמצים בכדי להעניק לכם את חווית השירות הטובה ביותר, על ידי מתן שירות מקצועי, נגיש ושקוף ללא פשרות.

אחריות

אחריות הטרייד ניתנת בבלעדיות לרכבי יגואר לנד רובר בזמן הרכישה. האחריות הינה לתקופה של שנה עד 20,000 ק``מ בשנה למנוע, גיר וטרנספר (ברכבי 4X4) האחריות זמינה אך ורק דרך המוסכים המורשים של חברת המזרח לשיווק מכוניות (1994) בע``מ

צרו קשר

ראית רכב שאהבת? תן לנו לחזור אליך!

ראית רכב שאהבת?
תן לנו לחזור אליך!

רוצים שנחזור אליכם?